Sužinok pirmas. Automėgėjų portalas

Patarimas Jonavos gyventojams, kaip greičiau parduoti transporto priemonę

Patarimas Jonavos gyventojams, kaip greičiau parduoti transporto priemonę

By www.autosiauliai.lt

Turite nebereikalingą transporto priemonę? Tokią, kuri jau nebevažiuoja? Arba tokią, kuri dar gali būti eksploatuojama mūsų keliuose, tačiau norite ją pakeisti kita? Tokiu atveju galite ilgai ir sudėtingai bandyti ją parduoti fiziniams asmenims arba galima visą procesą padaryti iš karto kur kas greitesniu ir paprastesniu bei rinktis supirkėjus, kurie sumoka rinkos kainą ir patys pasiima mašiną iš ten, kur reikia.

Apie supirkėjus nuomonių yra labai daug. Tačiau tai, kad automobilių supirkimas Jonavoje, kaip paslauga, yra pasirenkama vis dažniau – geriausias įrodymas, kad yra jos poreikis ir kad žmonės lieka patenkinti tuo, ką gauna.

Apie supirkimo galimybes ir privalumus pasakoja paslaugas teikiantis specialistas Lukas.

Superka bet kokio stovio mašinas

Automobilių supirkimo paslaugos labiausiai išplito dėl to, nes daugeliui žmonių tinkama opcija, kad superkamos bet kokio stovio mašinos. Jeigu parduoti važiuojančią mašiną, kuri yra gero stovio, gal ir sunku, tačiau yra įmanoma, tačiau norint parduoti transporto priemonę, kuri tinkama tik dalims – sunkiai galima, kadangi paprasčiausiai retas turi poreikį tokį pirkti. Dažniausiai sutinkama pasiimti tokią mašiną nemokamai, tad  pardavėjas praktiškai nieko nelaimi. O automobilių supirkimas Jonava – puiki alternatyva tiems, kurie nori uždirbti ir atsikratyti to, ko jiems nereikia.

Mums labai dažnai tenka supirkti tokias mašinas, kurios jau nebegali būti naudojamos. Dažnai jas pasiimame iš daugiabučių kiemų. Labai gaila, kad žmonės jas ilgai laiko kiemuose nenaudojamas ir tik sulaukę baudos supranta, kad laikas jas parduoti. O juk kuo mašina geresnio stovio – tuo daugiau mokėtume ir mes. Kuo ilgiau laukiama – tuo mažėja uždarbio galimybė“,- teikia Lukas.

Nors ne visi supirkėjai superka nevažiuojančias mašinas, tačiau daugelis – tikrai taip. Belieka tik rasti tuos, kurių teikiamos paslaugos labiausiai tinkamos.

Siūloma rinkos kaina

Parduoti supirkėjams, o ne fiziniams asmenims, jonaviečiai taip pat labai dažnai renkasi dėl to, kadangi tai yra puiki galimybė uždirbti racionalią sumą, tokią, kuri atitinka rinkos kainas. Dažniausiai fiziniai asmenys yra linkę daug derėtis, tad tai ne tik reikalauja daugiau laiko parduodant mašiną, tačiau taip pat ir sumažiną uždarbį. Žinoma, kad tai nedžiugina mašinų pardavėjų, kurie tikisi ne tik racionalios sumos, tačiau ir tokios, kuri leistų gauti kuo daugiau iš bet kokio stovio mašinos.

Kadangi mes kasdien susiduriame su labai daug mašinų, žinoma, kad puikiai išmanome rinkos įkainius. Galime užsimerkę pasakyti – kiek kainuoja vieno arba kito modelio tam tikrų metų mašina. Tai leidžia mums labai greitai įvertinti – kiek kainuoja ir ar mums apsimoka pirkti. Daugeliui klientų ir patinka, kad pateikiame atsakymą labai greitai, tad jiems belieka nuspręsti – ar nori mums parduoti, ar ne“,- atvirauja Lukas.

Kadangi superkamos ir tokios mašinos, kurios jau nebėra funkcionalios – tai yra puiki galimybė uždirbti iš to, kad realiai žmogui nebeturi jokios naudos. Net ir keliasdešimt eurų ir daugiau nei nulis ir papildomos baudos, kurios laukia laikant mašiną netinkamoje vietoje ir netinkamomis sąlygomis.

Pasirenkama ir ekologija

Automobilių supirkimo paslaugos taip pat neatsiejamos ir nuo ekologijos. Svarbiausia yra tartis su tais, kurie teikia paslaugas legaliai. Tai bus tarsi garantija, kad automobiliu bus tinkamai pasirūpinama. Ypač tokiu atveju, kai parduodamos jau nebevažiuojantis automobilis ir jis dažniausiai superkamas dalims. Laikant tokią mašiną kieme – teka įvairūs tepalai ir ypač kenkia medžiagos, kurios yra akumuliatoriuose.

Mes dažnai akcentuojame, kad svarbiausia yra tartis su tais supirkėjais, kurie teikia paslaugas legaliai. Tik tokiu atveju galite būti tikras, kad bus laikomasi ekologinių standartų. Visada bus tokių pseudo verslininkų, kurie teikia paslaugas pigiau, tačiau be garantijų, nemoka mokesčių, nelegaliai. Štai tuomet ir rizikuojama ne tik negauti pinigų, tačiau ir nebūti tikru, kad Jūsų mašina bus tinkamai pasirūpinama. Deja, jog gali būti netinkamai perdirbamos, o tai jau yra ir Jūsų atsakomybė“,- pasakoja supirkimo paslaugas teikiantis specialistas.

Blogiausia, kai nebereikalingas transporto priemones žmonės palieka miškuose. Nors tokia praktika jau nebėra dažna, tačiau vis dar aplinkosaugininkai sulaukia pranešimų apie automobilių dalis arba pilnas visas mašinas paliekamas miškuose. Džiugu, kad statistika į gerąją pusę, tačiau faktas, kad dažniausiai tokie žmonėms paprasčiausiai trūksta suvokimo, kad jie net gali uždirbti iš to, ko jiems nereikia.

Jonava yra labai gražus miestas, aplink labai daug gražių miškų, tai normalu, kad žmonės turėtų stengtis jį tokį ir išlaikyti. Tam reikia kiekvieno iš mūsų indėlio, o tokia paslauga kaip auto supirkimas gali atrodyti kaip smulkmena, tačiau patikėkite, labai svarbu tokiu atveju, kai norisi kurti ekologiškesnę aplinką“.

Jeigu netinka tos įmonės, kurios teikia auto supirkimo paslaugas Lietuvoje – visada galite tartis su tomis, kurios atlieka paslaugas visoje Lietuvoje. Specialistai atvyksta iki vietos, pasiima auto, tad pardavėjams dėl nieko nereikia sukti galvos.